sabeti
24 اسفند 1401 - 16:03

فعالیت جهادگران در قالب هنر منعکس شود

شیراز- فرمانده سپاه فجر فارس گفت: اقدامات چشمگیر جهادگران در قالب روایت هنرمندانه در سطح ملی باید منعکس شود.

به گزارش خبرگزاری مهر، سردار یدالله بوعلی در نشست تشکیلاتی مسئولین و کارشناسان بسیج سازندگی نواحی مقاومت سراسر استان فارس گفت: این حضور و گردهمایی باعث تبادل تجربیات، هم افزایی و همدلی بیشتر و ارتقا روحیه و انگیزه سازمانی می‌شود و روند پیشرفت کاری بسیج سازندگی و گروه جهادی مناسب بوده است استان فارس ظرفیت خلاق بسیار زیادی دارد و باید از این ظرفیت همچنان به نحوه مطلوب استفاده کرد.

فرمانده سپاه فجر استان فارس با اشاره به موفقیت‌های بسیج سازندگی طی سال‌های اخیر بر روایت هنرمندانه اقدامات و فعالیت‌ها تاکید کرد و گفت: انعکاس ملی اقدامات شاخص جهادگران مناسب نیست و انتظار می‌رود این اقدامات چشم گیر جهادگران در قالب روایت هنرمندانه در سطح ملی منعکس شود و رویدادهای ملی بسیاری زیادی در مدت اخیر به میزبانی شیراز برگزار شده هرچند خبرگزاری‌های استان و صدا و سیمای فارس به خوبی این رویدادها را منعکس کرده اند، اما انتظارات از شبکه ملی و رسانه‌ها می‌رود تا نگاه ویژه‌ای به این اقدامات ملی داشته باشند.

او گفت: نمونه‌ای از اقدامات که می‌شد انعکاس بهتری در شبکه ملی داده شود توزیع هزار فقره جهیزیه در حرم مطهر حضرت شاهچراغ (ع)، بهره برداری از ۱۱۰ پروژه جهاد آبرسانی و … بود. البته انتظارات از بسیج سازندگی و گروه‌های جهادی نیز می‌رود تا فعالیت‌های خود را با تولیدات هنری فاخر به اطلاع عموم برسانند.

این مسئول گفت: در جریان‌های جهادی زمانی با کمترین امکانات اقدامات انجام می‌شد، ولی امروزه تأمین تجهیزات به خوبی مهیا شده است لذا انتظار می‌رود با بهره گیری از تجهیزات و نیروهای انسانی فعال و متدین فعالیت‌ها را افزایش داد.

سردار بوعلی با اشاره به فعالیت‌های متنوع و گسترده جهادگران در سراسر استان فارس، گفت: امروزه بسیج سازندگی به جایی رسیده است که پروژه‌های بزرگی را انجام می‌دهد که این فعالیت‌های کنونی با قبل قابل مقایسه نیست و نمونه‌های این پروژه‌های بزرگ را در مسکن، آبرسانی، راه سازی و کشاورزی می‌توان دید و این نشان می‌دهد با تفکر جهادی و داشتن اراده می‌توان در هر عرصه‌ای موفق شد.

منبع: مهر
شناسه خبر: 1094879